آموزش ساده و روان پاورکوئری (Power Query) در اکسل

آموزش ساده و روان پاورکوئری (Power Query) در اکسل

وبسایت آموزشی اکسل

آموزش ساده و روان پاورکوئری (Power Query) در اکسل

با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان، با یک مجموعه آموزشی دیگر با عنوان آموزش ساده و روان پاورکوئری (Power Query) در اکسل خدمت شما هموطنان عزیز و مشتاق به یادگیری نرم افزار اکسل هستیم.

در مجموعه آموزشی پاورکوئری که طی روزهای مختلف توسط سید مسعود حسینی رکورد(ضبط) و از سایت آموزشی اکسل لرن بصورت کاملا رایگان و با بالاترین کیفیت منتشر می گردد، هدف را بر این نهادیم که نکات کلیدی و کاربردی این ابزار(Power Query) را به زبان بسیار ساده و روان خدمت شما سروران گرامی ارائه کنیم. همچنین، نسخه ای اکسلی که ما در این مجموعه مورد استفاده قرار دادیم، نسخه 2019 و بروزترین نسخه فعلی نرم افزار اکسل می باشد. با ما همراه باشید.

راز جادوی سبز (پاورکوئری) در اکسل چیست؟

این جادوی سبز(Power Query) داده ها را قبل از هرگونه استفاده پالایش می شوند، پالایش می تواند اصلاح و ویرایش، ادغام و یکپارچه سازی داده ها تلقی شود. به منظور درک بهتر ویدیو معارفه این مجموعه آموزشی را در ادامه مشاهده خواهید نمود:

قسمت اول مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت دوم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت سوم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت چهارم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت پنجم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت ششم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت هفتم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت هشتم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت نهم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت دهم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت یازدهم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت دوازدهم مجموعه آموزشی پاورکوئری
قسمت سیزدهم مجموعه آموزشی پاورکوئری

امیدواریم این مجموعه آموزشی همانند سایر مجموعه های آموزشی سایت اکسل لرن که توسط سید مسعود حسینی ارائه گردیده است مورد رضایت و استفاده شما هموطنان قرار گیرد لذا خواهشمندیم نظرات خود را پیرامون این مجموعه آموزشی در قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید. با تشکر

پیشنهاد ما به شما