آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت

آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت

وبسایت آموزشی اکسل

به نام خداوند بخشنده و مهربان با یک پست آموزشی دیگر با عنوان ” آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت” خدمت شما عزیزان و دنبال کنندگان محترم سایت آموزشی اکسل لرن هستیم .

همانطور که میدانید یکی از رکن های اصلی پایان نامه ایجاد منوهای شیک و کاربردی است که در این دو کلیپ آموزشی بطور کامل به شما عزیزان خواهیم آموخت که چگونه بتوانید براحتی منوهای آبشاری زیبا در پاورپوینت ارائه خود ، طراحی و ایجاد نمایید ، همچنین اگر به دنبال کسب درآمد از طریق طراحی و پیاده سازی تم های پاورپوینت هستید ، بدون شک این آموزش میتواند کمک بسزایی در بهبود کیفیت و میزان فروش خدماتی باشد که به مشتریان خود ارائه میکنید .

قسمت اول آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت
قسمت دوم آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت

پیشنهاد میکنیم به منظور زیباسازی منوهای ایجاد شده از افکت ها و آیکون های مرتبط استفاده نمایید ، خوشبختانه در نرم افزار پاورپوینت نسخه 2019 ابزار icons به سایر ابزارهای موجود در گروه ابزار Illustrations تب Insert اضافه گردیده است که بهترین گزینه برای استفاده از تصاویرهای (آیکون) فرمت svg است .

در پایان امیدواریم مطلب آموزشی ” آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت ” مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد ، لذا در صورت وجود هرگونه انتقاد و پیشنهاد میتوانید آن را در قسمت نظرات پست برای ما ارسال نمایید .

همچنین در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون ” آموزش تصویری نحوه ایجاد منو (Menu) در پایان نامه پاورپوینت” میتوانید آن را در تالار گفتمان سایت مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی سایت آموزشی اکسل لرن نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد.

سایر مطالب مرتبط کاربردی با نرم افزار پاورپوینت :