ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت – شهید ابراهیم هادی

ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت – شهید ابراهیم هادی

وبسایت آموزشی اکسل

ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت – شهید ابراهیم هادی

به نام خداوند بخشنده و مهربان ، امروز برای شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت آموزشی اکسل لرن نحوه ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت را آماده نمودیم که امیدواریم این آموزش نیز همانند سایر مطالب آموزشی سایت مورد رضایت شما عزیران قرار بگیرد.

نمونه ای از اسلاید بیوگرافی را در ادامه برای شما آماده نمودیم که به اتفاق مشاهده خواهیم کرد :

قبل از شروع طراحی اسلاید یک موضوع مناسب برای ساخت بیوگرافی انتخاب کنید که ما در این آموزش از شخصیت محبوب شهید جاویدالاثر ابراهیم هادی استفاده کردیم و سپس اقدام به جمع آوری اطلاعات در خصوص زندگینامه این شهید بزرگوار به همراه تصاویر مرتبط نمودیم .

خلاصه ای از خاطرات تاثیرگذار شهید جاویدالاثر ابراهیم هادی (کتاب سلام بر ابراهیم) :

“روزی خواهر و شوهر خواهر آقا ابراهیم میهمان خانواده بودند که یک آن آقا ابراهیم صدای روشن شدن موتور خواهر شوهر خود را از کوچه شنید ، از پنجره طبقه دوم به داخل کوچه نگاه کرد و متوجه شد دزدی درحال سرقت موتور است . خود را با سرعت به کوچه رساند و به دنبال سارق دوید . هنوز سارق چند متری دورتر نشده بود که یکی از بچه های محل با لگد تعادل موتور را برهم زد و دزد را نقش بر زمین کرد .

ابراهیم به محض رسیدن به دزد ، متوجه شد تکیه آهنی برروی دست سارق فرورفته و خونریزی نموده است. به سرعت موتور را برداشت و به سارق گفت سوار شو .. سوار شو سریع ..

آن روز ابراهیم ، سارق را به درمانگاه برد و دست آن را پانسمان کرد . شب به اتفاق به مسجد محل رفتند و بعد از نماز علت دزدی آن را از وی پرسید و متوجه شد که سارق از روی ناچاری جهت کار به تهران آمده است. همان شب ابراهیم با چندین رفیق و نمازگزار صحبت کرد و توانست برای او کاری مهیا کند..”

پیشنهاد میکنم کتاب سلام بر ابراهیم را حتما مطالعه کنید تا با شخصیت دوست داشتنی شهید ابراهیم هادی بیشتر آشنا شوید . در ادامه آموزش ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت را برای شما عزیزان آماده نمودیم که در انتهای صفحه نیز میتوانید کلیپ + فایل های مورد نیاز را دانلود نمایید .

منتظر انتقادات و پیشنهادات خوب شما پیرامون پست آموزشی “ساخت اسلاید بیوگرافی در نرم افزار پاورپوینت – شهید ابراهیم هادی” هستیم ، همچنین درصورت وجود هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی نامبرده میتوانید از تالار گفتمان سایت استفاده نمایید .