معرفی سرمایه گذاری بعنوان جایگزین ارز و طلا

معرفی سرمایه گذاری بعنوان جایگزین ارز و طلا

وبسایت آموزشی اکسل

معرفی سرمایه گذاری بعنوان جایگزین ارز و طلا

با سلام و احترام خدمت شما دوستان و سروران گرامی در این پست از آموزش قصد داریم به شما یک تجارت جدید را معرفی کنیم که میتواند جایگاه خوبی را نسبت به سرمایه گذاری در صنف ارز و طلا را بگیرد.

آیا سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال میتواند جایگزین سرمایه گذاری در صنف ارز و طلا گردد؟

لطفا این بخش را با دقت بخوانید : قبل از هرچیزی این موضوع را خدمت شما می بایست عرض کنم که اینجانب نه مشاور سرمایه گذاری هستم و نه اقتصاددان ، ولی یک چیز را خیلی خوب میدانم که سرمایه گذاری شما عزیزان در صنف طلا و ارز با توجه به شرایط کنونی کشور عزیزمان باعث به هم ریختگی عرضه و تقاضای بازار خواهد شد که نتیجه آن هم همانطور که میدانید و میدانیم گرانی های سرسام آور و کاذب است که باعث ناامیدی و دلسردی خیلی ها به زندگی و آینده خود خواهد شد پس میبایست برای سرمایه گذاری کمی تفکر کرد و به هر قیمتی سرمایه گذاری نکنیم .در ادامه خدمت شما عرض میکنم که پیشنهاد این نوع صنف و سرمایه گذاری در آن تنها یک پیشنهاد است و همانند سایر زمینه های سرمایه گذاری هیچ تعهد و تضمینی در موفقیت و سود دهی قطعی آن وجود ندارد.

مدتی است که بنده برای سرمایه گذاری بلند مدت در زمینه ارزهای دیجیتال ورود کرده ام و احتمال(تاکید میکنم احتمال) میدهم این بازار نه تنها در کشور عزیزمان بلکه در سایر کشورها رونق پیدا خواهد کرد زیرا تاریخ نشان داده است که جلوی پیشرفت تکنولوژی و علم را هیچوقت نمیتوان گرفت ، تنها کافیه کمی در مورد این صنف (ارزهای دیجیتال) تحقیق کنید و روند رشد آنها را از زمان پیدایش تا کنون بررسی کنید .

یکی از مزیت های این بازار این است که ارزهای مهم همانند بیت کوین و یا اتریوم بصورت مقداری قابل خرید هستند و صرفا نیاز نیست هزینه یک عدد بیت کوین و یا یک عدد اتریوم را پرداخت نمود بلکه میتوان بعنوان مثال مقدار 0.019 اتریوم و یا مقدار 0.004 بیت کوین خرید کرد.

برای شروع در این نوع سرمایه گذاری مطالب زیر میتواند مناسب باشد :

من برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق سایت اکسکوینو اقدام میکنم ، چون احساس میکنم قیمت ارزهای این سایت منصفانه و پشتیبانی پیگیر و خوبی دارد ، البته این سایت و دیگر سایت های مشابه جهت خرید ارزهای دیجیتال با ریال متاسفانه در ایران فیلتر هستند .( جهت ثبت نام در سایت اکسکوینو کلیک نمایید)

فراموش نکنید قبل از ثبت هرسفارش ابتدا باید در مورد ارز مربوطه اطلاعات کافی کسب کنید و از روی بی تجربگی اقدام به خرید آن هم با رقم های بالا نکنید ، به عنوان مثال بنده تنها روی ارزهای ریپل ، بیت کوین ، اتریوم و لایت کوین با مبالغ کم سرمایه گذاری میکنم زیرا تجربه کافی در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال درحال حاضر نداشته و جزو تخصص بنده نیست .

پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات در مورد انواع ارزهای دیجیتال و کاربردهای آنان از سایت ارز دیجیتال کمک بگیرید و فراموش نکنید برای خرید ارزهای دیجیتال حسابی در مورد ارزی که قصد خرید آن را دارید تحقیق کنید.
(جهت ورود به سایت ارز دیجیتال کلیک نمایید)

برای ذخیره ارزهای دیجیتال نیز می بایست کیف پول الکترونیکی تهیه کنید البته تهیه این کیف ها عمدتا رایگان هستند و هر کیف یک تعداد ارز دیجیتال مشخص در خود ذخیره میکند ، به عنوان مثال من از کیف پول های زیر استفاده میکنم :

البته پیشنهاد میکنم در زمینه کیف پول های الکترونیکی خودتان تحقیق کنید و بهترین کیف پول را انتخاب کنید.

هدف از انتشار این پست تنها معرفی یک صنف سرمایه گذاری جدید بود زیرا احساس میکنم دیگر صنف ارز و طلا ارزش سرمایه گذاری ندارند چون این نوع سرمایه گذاری ها به قیمت زیرفشار رفتند هموطنان عزیزمان تبدیل خواهد شد. در پایان خواهشمند است قبل از هرعملی اقدام به مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارزهای دیجیتال کنید و صرفا از روی توصیه های دیگران به هیچ عنوان انتخاب و ریسک نکنید.

راستی اگر از طریق لینک زیر در سایت اکسکوینو عضو شوید و احراز هویت کنید ، مبلغ 5.000 تومان به عنوان اعتبار اولیه به شما و مبلغی را نیز برای بنده که معرف شما خواهم بود به عنوان هدیه درنظر میگیرد ، البته این هدیه بدون شک دلیل معرفی و پیشنهاد آن نبوده است .

جهت ثبت نام در سایت خرید ارزهای دیجیتال اکسکوینو کلیک نمایید.

خوشحال میشویم اگر سایر دوستان نظر و یا انتقاد و پیشنهادی پیرامون مطلب “معرفی بهترین سرمایه گذاری بعنوان جایگزین ارز و طلا” داشته باشند و یا صنف جدیدی را جهت سرمایه گذاری به سایر دوستان در قسمت نظرات مطرح نمایند .

موفق و پیروز باشید .