آموزش نرم افزار اکسس همراه با زیرنویس – پروژه دفترچه تلفن

آموزش نرم افزار اکسس همراه با زیرنویس – پروژه دفترچه تلفن

آموزش نرم افزار اکسس همراه با زیرنویس – پروژه دفترچه تلفن

به نام خداوند بخشنده و مهربان سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و علاقه مندان به یادگیری ، همانطور که مستحضر هستید بین هموطنان عزیزمان هستند کسانی که مشکل شنوایی داشته و متاسفانه از منابع آموزشی خوبی برای یادگیری برخوردار نیستند.

از این رو برخود لازم دانستیم با تشکیل یک تیم داوطلبانه اقدام به ترجمه و تهیه زیرنویس برای کلیپ های آموزشی نرم افزارهای مهم و کاربردی از جمله نرم افزارهای شرکت مایکروسافت آفیس کنیم که امیدواریم با این عمل توانسته باشیم دین خودمان را به عزیزان و هموطنان ناشنوای این مرز و بوم ادا کنیم.

اولین مجموعه ای که توسط این تیم زیرنویس شد ، مجموعه آموزشی نرم افزار اکسس با عنوان “آموزش پروژه محور نرم افزار اکسس(برنامه دفترچه تلفن)” است که شما در این آموزش بطور خلاصه خواهید آموخت :

  • نکات مهم و کاربردی در ایجاد جداول در نرم افزار Access
  • نکات مهم و کاربردی در ایجاد فرم ها در نرم افزار Access
  • نحوه تهیه گزارشات از داده های یک جدول در نرم افزار Access

مجموعه آموزش نرم افزار اکسس همراه با زیرنویس – پروژه دفترچه تلفن طی 6 قسمت کاملا تصویری و با کیفیت مناسب تهیه و رکورد گردیده که توسط دوست عزیزمان جناب آقای فراهانی زیرنویس شده است .شما عزیزان میتوانید از انتهای این پست تمام قسمت های این مجموعه آموزشی را بصورت کاملا رایگان به همراه فایل های تمرینی دریافت نمایید.

پیشنهاد همکاری : اگر قصد همکاری داوطلبانه در تهیه زیرنویس کلیپ های آموزشی دارید میتوانید از طریق ایمیل زیر اعلام آمادگی نمایید.

  • ایمیل : Masoudhosseini.ir@gmail.com

پیشنهاد : در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی “آموزش نرم افزار اکسس همراه با زیرنویس – پروژه دفترچه تلفن“ میتوانید آن را در تالار گفتمان سایت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد ، همچنین درصورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد میتوانید از قسمت نظرات همین پست استفاده نمایید .